Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"

Новини

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято учнів, вчителів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління!

Вишиванки, квіти та сльози радості. У Миколаївській ЗОШ №40х пролунав останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя. Попереду випускний і незалежне тестування.

Висить рушник у хаті на кілочку,
Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

15 травня 2018 року відбувся щорічний Звітний концерт вокального гуртка "Позитив"під назвою:"Музичний дивосвіт". Активну участь в концерті брали 22 дитини. З 2го по 5й клас. На цей раз залою для нас слугував наш кабінет мистецтва. В концерті глядачі чули: живе виконання - тріо : флейта, фортепіано і соло-вокал; дует - фортепіано і соло-вокал; хореографічні соло, дуети, тріо; естрадний та народний вокал; ансамблеве виконання тощо. Пісні були різнохарактерні та різножанрові: від народної до сучасної. Кожен учасник концерту нагороджений Похвальним листом та подарунком у вигляді листівки з побажанням! Дякуємо всім учасникам концерту та нашим гостям!