Всього 0 учнів

Новини

З 04 по 07 грудня 2017 року в нашому навчальному закладі проводився Всеукраїнський тиждень права, метою якого була активізація творчої та пізнавальної діяльності учнів, виховання в них почуття гідності, уміння поважати інших, встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі.

з 1 по 8 грудня, в Миколаївській ЗОШ №40, з метою популяризації Збройних Сил України та 26-ї річниці Збройних Сил України, пройшли уроки мужності, бесіди, вікторини, «круглі столи», відбулися зустрічі школярів з учасниками АТО, військовослужбовцями, під гаслом «Україна та її герої», «Захисники Вітчизни – вам хвала!»

Напередодні цього дня, 4 грудня, у міському Палаці Творчості учнів відбувся фестиваль волонтерів «Добрі серця 2017».

На заході було нагороджено волонтерів, які брали активну участь у благодійних акція. Серед нагороджених були і представників ЗОШ №40: Могилевець Олександра, Посохов руслан, Федоровська Анастасія, Бушмич Діана та Сириця Тетяна.

У колегіальній залі закладу відбулася зимова серія гри «Брейн – ринг» в рамках реалізації спільного молодіжного проекту ДНЗ «ВПУ №7» і «ЗОШ Корабельного району «Співдружність у дії: нове оточення – нові можливості», мета якого об’єднати молодь району та міста спільними діями та сприяти формуванню суспільно-активної особистості, її комунікативних якостей, самостійності у прийняті рішень, критичності та культури мислення.

На минулому тижні учні 5х класів здійснили віртуальну подорож до країни мрій – Діснейленду.

29 листопада о 18:12 | Караташ Н. А. | немає коментарів

День Гідності та Свободи – це пам’ятна дата, яка народжена сучасними подіями в Україні. З метою донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотам, формування громадянської позиції учнів, поліпшення співпраці вчителів, вихователів та учнів під час навчально-виховного процесу, було вирішено провести патріотичний флешмоб.

21 листопада о 17:55 | Караташ Н. А. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

В рамках тижня мистецтв 18 жовтня, було проведено захід з трудового навчання для дівчат 7-х класів «В гостях у Попелюшки». Наші дівчата підготували візитку команди «Всі дівчата чарівниці», поробку та костюм чарівниці. Вболівальниками були наші хлопці, які принесли команді додаткові бали. За підсумками наші дівчата зайняли перше місце.

Подія відбулася 13 жовтня. Наш курінь мав назву «Перемога». Учні підготували інсценоване представлення нашого загону. Діти пропонували покупцям національні страви. Виторг 300 грн. За загальними підсумками ми зайняли перше місце.