Методичний квест «Акмеологічний зміст професійної компетентності вчителя» в ЗОШ №40

Дата: 1 лютого о 18:10, Оновлено 4 лютого о 18:16
48 переглядів

Методичний квест «Акмеологічний зміст професійної компетентності вчителя» в ЗОШ №40

Сьогоднішня модель педагогічного працівника передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатись, бути в постійному творчому пошуку.

Тому нагальною потребою є самоосвіта, самовдосконалення, професійний ріст. Працюючи над новою проблемною темою вчителі розглядати  акмеологічні аспекти  розвитку особистості вчителя в сучасних умовах. Квест складався з  теоретичного етапу, практичного етапу. Дуже цікаво пройшла презентація команд та звіт про роботу на станціях.     Акмеологічна компетентність, як і будь-яка інша компетентність, включає знання, уміння, якості особистості. Тому станції квесту мали назви:

І станція. Акмеологічні аспекти розвитку професіоналізму педагога

ІІ станція. Акмеологічна спрямованість

ІІІ станція. Акмеологічні знання

ІY. Акмеологічні вміння

Мета акмеологічної моделі педагога розвиток особистості педагога, його концептуального "Я", розуміння соціокультурної й освітньої ситуації, усвідомлення себе, як особистості в першу чергу,  як спеціаліста професіонала. До цього прагнули і ми, проводячи цей методичний захід.