Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"

Переможець ХІХ конкурсу Шевченківської поезіі "Заповіт"

Дата: 11 березня о 09:37, Оновлено 20 квітня о 20:48
Автор: Бойко С. С.
151 перегляд

ХІХ конкурс Шевченківської поезії "Заповіт" відбувся в Миколаєві у Будинку вчителя.
Конкурс "Заповіт-2018" відбувався у двох залах одночасно. Старшу групу оцінювало: журі в складі голови Юрій Діденко – президента фонду «Дітям України», голови обласної організації Народного Руху України, Сергій Гололобов –начальник управління культури Вітовської РДА, Ольги Бадалової в.о. виконавчого директора фонду «Дітям України», а молодшу групу в складі: Леонід Дудюк – кандидат філологічних наук, Ірина Бабич – заступник виконавчого директора фонду «Дітям України», Віра Марущак – голова спілки письменників області.

Організаторами конкурсу традиційно є - Миколаївський фонд «Дітям України», крайова організації Народного Руху України, Миколаївський міськвиконком, управління освіти та науки ОГА, міське управління освіти та міський Будинок учителя. Підтримали конкурс ГО «Миколаївська обласна організація ветеранів Афганістану та АТО», ТОВ СП «Нібулон».
В конкурсі взяли участь близько 150 учасників з районів області Арбузинського, Кривоозерського, Березанського, Очаківського, Миколаївського, Вітовського, Снігурівського, Березнігуватського та міст Вознесенська та Миколаєва. Також були представлені ліцеї та вищі навчальні заклади.

9 березня в Миколаєві відбувся ХІХ конкурс Шевченківської поезії "Заповіт-2018". В конкурсі взяли участь 150 учасників з районів області, міст Вознесенська, Миколаєва. Одним з переможців цього конкурсу став учень 5-В класу нашої школи  Вільхов Анатолій, який отримав диплом ІІІ ступеня. Щиро вітаємо!