Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
Всього 22 людини

Безпека життєдіяльності

Дата: 9 березня о 21:29, Оновлено 6 грудня о 22:36

До уваги громадян міста Миколаєва!

За даними досліджень Фонду народонаселення ООН в Україні майже кожна четверта жінка потерпає від насильства. Понад 60 % потерпілих від насильства не повідомляють про його вчинення та не звертаються по допомогу. Розуміючи масштаби та наслідки даної проблеми, Фонд народонаселення ООН в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України, Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» виступили з ініціативою щодо створення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які виявляють та надають екстрену і  планову психологічну й соціальну допомогу потерпілим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» у м. Миколаєві з вересня 2018 року створена та функціонує Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги для жертв насилля, яка розміщується на базі Миколаївського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. До складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги входять кваліфіковані соціальні працівники та психолог. Всі послуги надаються безкоштовно.

Завданнями мобільної бригади є:

• Реагування та надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання;
  • Інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;
  • Роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання.

Для отримання допомоги Ви можете звернутися

• за телефонами:  (095) 807 18 41,  (063) 456 23 61, (0512) 47 64 66;
  • на електронну адресу:gbv.ua.mt51@gmail.com

Запам’ятайте: домашнє насильство – це не внутрішньо-сімейна справа чи особливості родинного спілкування.

Це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати!

Не слухайте, що "б’є – значить любить", "всі через цепроходять", "це нічого не змінить", "мені соромно", "я боюся".

Звертаємо Вашу увагу, що допомога надається безкоштовно,

анонімно та конфіденційно!

Соціальним інструментом, який дозволяє ефективно унеможливлювати і вирішувати конфлікти, створюючи безпечне середовище для всіх учасників навчального процесу, є шкільна медіація. Її головне завдання – формувати вміння вести діалог і виходити з конфліктних ситуацій без "втрат» за принципом «виграш-виграш», а також вчитися відстоювати власні інтереси та приймати інтереси іншої людини.

Є фактори, які сприятимуть кращому вирішенню конфліктів у вашому закладі освіти:

- Розвинене батьківське та учнівське самоврядування
- Дотримування усіх прав людини та дитини, толерантність та недискримінація.
- Готовність суб’єктів закладу освіти сприймати конфлікти як норму життя, вирішувати їх мирних шляхом
- Формування безпечного навчального середовища
- Запровадження відновних практик (медіації, техніки Кола) в навчальний процес
- Довіра один до одного

Якщо ви не знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації, телефонуйте на Національну дитячу "гарячу" лінію за номером 0 800 500 225 (зі стаціонарних) або 116 111 (з мобільних).

#Brot #Breadfortheworld #хлебдлямира #хлібдлясвіту #ХДС#ХДМ#BfW

На данном изображении может находиться: текст

Конфліктна ситуація між маленькими дітьми часто супроводжується відсутністю співпереживання іншому та взаємних поступок. Це пов’язано з тим, що дошкільнята ще не до кінця усвідомлюють свій внутрішній світ, своїх переживань, намірів, інтересів, тому їм важко уявити, що відчувають інші. Дитина бачить лише зовнішню поведінку іншої: штовхає, заважає, кричить, відбирає іграшки.

Важливо враховувати характер дитини та її індивідуальні особливості. Це допоможе зрозуміти приховані причини конфлікту між дітьми і вирішити його позитивним чином.

#Brot #Breadfortheworld #хлебдлямира #хлібдлясвіту#ХДС#ХДМ#BfW

На данном изображении может находиться: текст