Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
Всього 22 людини

"Чарівний пензлик"

Дата: 9 березня о 23:01, Оновлено 18 листопада о 18:28

Діти різного віку хочуть, можуть чи люблять малювати. Одні можуть розмалювати стіни в кімнаті, інші малюють один у одного на руках і ногах різні знаки, деякі – використовують для малювання певні побутові речі. Це все приносить велику радість та задоволення дитині.

Багато діток беруть клаптик паперу і за кілька хвилин з допомогою олівця, ручки чи пензля та, навіть, пальчика створюють щось особливе.

Ніколи не забороняйте дитині малювати, бо у такий спосіб формується її особистість, здібності, характер. Краще спрямуйте розвиток її таланту чи захоплення у потрібний напрямок.

Спочатку у дітей викликає інтерес те, як рухаються олівець і пензель, після – вони зацікавлюються тими слідами, які залишаються на папері, і, в підсумку, настає той момент, коли дитина бажає намалювати те, що Вона бачить у себе в голові

Найактивнішим часом для розвитку уяву, є вік від 6 до 15 років.

При цьому:

• Дитина має мати можливість перенести свій внутрішній маленький світ на клаптик паперу.
  • Не смійте критикувати творіння Вашої дитини, у яке вкладена душа.
  • Не треба домальовувати, виправляти роботи Вашої дитини.
  • Завжди оцініть добрими та теплими словами роботу дитини.
  • Переглядайте і обговорюйте роботи дитини, які намальовані раніше.
  • Відвідуйте з дитиною галереї, де виставлені репродукції картин художників, які малюють в різних стилях.

Мета гуртка - узагальнити та поєднати традиційні та нетрадиційні техніки малювання, які можуть використовуватись у роботі з дітьми різного віку (6-15 років) та сприяють їх художньо-естетичному розвитку.

У гуртку панує творча атмосфера, в якій діти непомітно і послідовно заглибляться у пізнання предметів, об'єктів і явищ навколишнього світу.

Володіння різними техніками сприяє творчому розвиткові. Завдання підбирається для кожної дитини відповідно до віку, рівня загальної підготовки, психологічного розвитку і бажання дитини.

Діти вивчають:

• Малювння фарбами (гуаш, акварель, акрил).
  • Основи кольорознавства.
  • Графічні техніки (туш, перо, «дряпанка»).
  • Рисунок та перспективу.