Для учнів

Дата: 2 листопада 2017 о 17:42, Оновлено 14 лютого о 12:15

Поради психолога учням п'ятого  класу

• Знаходь час для ігор на свіжому повітрі, дотримуйся розпорядку дня
  • Пам'ятай –спочатку вивчи  уроки, потім- грайся.
  • Починай вчити уроки з найважчого предмету
  • Якщо тобі стає важко зосередитись  й ти відчуваєш, що не можеш пригадати щойно прочитаного- зроби перерву, відпочинь
  • Зазвичай для відпочинку достатньо 15 хвилин після кожної години занять Під час перерви-зміни вид діяльності(займися спортом, попоїш, пройдися по квартирі або навколо будинку, але в жодному разі не вмикай телевізор ,бо він надовго може відволікти тебе від уроків)
  • Уважно слухай вчителя, старанно виконуй усі завдання.
  • Не перебивай співрозмовника- надай йому можливість висловитися, потім скажи свою думку.
  • Чітко висловлюй свою думку й попереджай про те, що не подобається, але при цьому не принижуй іншу людину, дотримуйся правил етикету.
  • Поважай думки, інтереси та переконання інших людей Пам'ятай, що інша людина може думати по-іншому, адже всі ми різні.
  • Ввічливо відмовляйся від того, що тобі не підходить, й рішуче від того, що може бути небезпечним!
  • Пам'ятай- якщо в тебе виникли труднощі-ти можеш звернутися за допомогою до вчителя