До уваги батьків

Дата: 9 січня о 20:01, Оновлено 17 лютого о 23:04

До уваги учнів, батьків та всіх відвідувачів сайта!

Повідомляємо, шо на підставі розпорядження в.о. міського голови від 16.02.2018 №26-р у зв’язку зі зменшенням кількості учнів, хворих на грип та ГРВІ, нормалізації епідеміологічної ситуації освітній процес в ЗОШ № 40 буде відновлено з 19.02.2018.

Звертаємо увагу батьків та класних керівників, що при перших симптомах захворювання дитина не повинна відвідувати навчальні заняття, а повинна терміново звернутися до лікаря!

Увага!

Обмежувальні заходи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти (припинення освітнього процесу) подовжено по 16.02.2018 включноу зв'язку з тим, що управління освіти вважає за потрібне продовжити примусові канікули для миколаївських школярів до кінця тижня. Дане рішення погодила в.о. міського голови-секретарь міської ради Тетяна Казакова.

Школи чекає своїх вихованців 19 лютого 2018 року.

Призупинення освітнього процесу!

З метою запобігання зростанню захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип призупинено освітній процесс

по 13 лютого 2018 року включно.

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

Шановні батьки, учні!

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження в.о. міського голови від 02.02.2018 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої, позашкільної освіти м. Миколаєва, Миколаївському муніципальному академічному коледжі» та в зв’язку зі збільшенням показників захворюваності на ГРВІ й грип серед дітей та підлітків з метою запобігання поширенню захворюваності з 5 лютого 2018 року призупинено освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, муніципальному академічному коледжі.

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково.

Адміністрація школи

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Незабаром канікули. На жаль, канікули не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення), що виникають з вини дітей.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Адміністрація Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №40