Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
Всього 22 людини

Екскурсії до музеїв

Дата: 9 квітня о 18:15, Оновлено 9 квітня о 18:20

Шановні учні, батьки, вчителі!

Музей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині» вітає всіх із першими дотиками весняної гармонії та пропонує серію унікальних пішохідних екскурсій!

Вперше в історії!

Музей пропонує екскурсії по місту Миколаєву за такими маршрутами:

«Именовать – город Николаев» - історія розвитку міста:

• Які  причини заснування Миколаєва?
  • Історія найстарішого суднобудівного заводу в місті;
  • Екскурсія історичним центром;
  • Якою була Соборна вулиця у XIX-XX ст.?

«Перший житель» - екскурсія по одній із найперших вулиць міста – Фалєєвській:

• Де знаходився перший будинок М.Л. Фалєєва?
  • Чим був вражений імператор Микола I, відвідавши вулицю?
  • Чому Велику Морську вважають Миколаївскою «Уолл-стріт»?
  • У який готель поселялися іноземні гості міста та де він знаходився?

«Ти – найстаріша, ти – найперша» - історія вулиці Адміральської:

• Де знаходиться найстаріша будівля в Миколаєві?
  • Які культурні установи відвідували жителі міста?
  • Чому вулицю Адміральську вважали найбезпечнішою в місті?

Екскурсії розраховані для учнів 5-11 класів, студентів та індивідуальних відвідувачів.

Ціна екскурсії – 5 грн. (діти), 11 грн. (дорослі).

Пориньте у загадковий світ історії найкращого міста у світі!

Шановні педагоги та учні!

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна

пропагує не лише кращі здобутки української культури та мистецтва, а й знайомить відвідувачів з особливостями національних культурних надбань інших країн та народів. В 2018 році, який Європарламент оголосив роком культурної спадщини, це завдання особливо актуально.

2017 рік був оголошений в Україні роком Японії, яка славиться традиційним мистецтвом складання різних скульптур з паперу – орігамі. Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна пропонує познайомитися з цією технікою тим, хто не встиг за минулий рік, в ході пересувної виставки одного дня – «Кращий дарунок – квіти, що не в’януть».

Виставка «Нео-каліграфія» репрезентує твори молодого японського каліграфа українського походження Богдана Пархоменка, який зумів привнести в традиційне витончене мистецтво красиво писати ієрогліфи у авторську техніку.

Продовжуючи традицію відзначення дипломатичних та культурних зв’язків з іншими країнами, 2018 в Україні оголошено роком німецької мови. Для розширення співпраці в культурній сфері за сприяння Миколаївського обласного центру німецької культури в музеї працює виставка робіт етнічних німців України «10 років разом».

Під час одноденної пересувної виставки «Казковий світ» відвідувачі дізнаються щось нове про відомі казки та їх авторів, зокрема про братів Грімм – представників Гейдельберзької школи, які прославилися саме публікацією казок. Порівнюючи їх редакцію «Попелюшки» з казкою Шарля Перро, лектор охопить і творчість відомого французького письменника, чий 390-літній ювілей припав на цей рік. Ілюстрації художників-графіків доповнять і урізноманітнять уроки позакласного читання.

Пересувні виставки можуть бути проведені як у музеї, так і в приміщенні замовника за попередньою узгодженістю.

Телефон для довідок: 37-23-53

Шановні педагоги та учні!

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна» запрошує відвідати одноденні виставки, приурочені до зимових свят, - «Зимові візерунки» та «Українські обряди та звичаї святкування новорічних свят».

Одноденна виставка для дітей всіх вікових категорій  «Зимові візерунки» за допомогою експонатів з фондів музею познайомить глядачів з творами, присвяченими зимі та святам зимової пори року. Виставку доповнює прослуховування народних обрядових пісень зимового циклу. Можливий показ виготовлення новорічних витинанок чи майстер-клас.

Програма «Українські обряди та звичаї святкування новорічних свят» познайомить з народно-календарними звичаями українського народу під час таких зимових свят, як День Святого Миколая, Новий Рік, Святвечір,  Різдво Христове, Меланки, Свято Василя та пов’язаними з давніми традиціями.

У музеї розроблено серію майстер-класів, під час яких відвідувачі можуть навчитися вирізати з паперу сніжинки та витинанки, створювати вітальні листівки, прикраси, сувеніри до новорічних та різдвяних свят. Бажаючі можуть довідатися про східний календар тварин та зробити зображення собаки – символу 2018 року.

Ці заходи можуть бути проведені як у музеї, так і в приміщенні замовника за попередньою узгодженістю.

Відвідувачів чекаємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 47. Телефони для довідок: 37-23-53; 37-08-45; 37-23-67.

Бажаємо приємного перегляду!