Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!

Школа лідера

Дата: 29 листопада 2017 о 11:03, Оновлено 13 червня о 19:07

Відеозвіт про роботу "Школи лідера" за 2017-2018 н.р.

Статут «Школи лідера»

І. Загальні положення «Школи лідера»

1.1. «Школа лідера» – це громадське, самодіяльне, добровільне об’єднання школярів, які прагнуть до творчої діяльності.

1.2. «Школа лідера» – незалежна організація учнівської молоді.

1.3. Діяльність «Школи лідера» будується відповідно до Статуту школи, Конституції України, законів України «Про об'єднання громадян», «Про молодіжні об'єднання та дитячі громадські організації», Закону України «Про сприяння соціальному становленню розвитку молоді в Україні» та Конвенцію про права дитини.

1.4. «Школа лідера» здійснює свою діяльність у співробітництві з молодіжними організаціями міста, державними організаціями в галузі молодіжної політики, освіти, виховання, культури, охорони дитинства.

1.5. «Школа лідера» є гарантом творчих справ школярів.

1.6. Припинення «Школи лідера» можна здійснити шляхом реорганізації або ліквідації за рішенням зборів лідерів учнівського самоврядування.

II. Мета і завдання «Школи лідера»

2.1.   Метою діяльності «Школи лідера» є:

• вдосконалення лідерських здібностей учнів;
  • захист прав та інтересів лідерів;
  • інтеграція зусиль для добрих і корисних справ;
  • розробка і втілення проектів, спрямованих на поліпшення навчально-виховного процесу в школі;
  • розвиток соціальної та організаторської активності учнівської молоді школи шляхом залучення до дієвої участі в демократичному управлінні.

2.2. 3авдання  «Школи лідера»:

• поглиблення знання учнями самих себе, своїх психологічних особливостей, усвідомлення своїх дій і думок, зміцнення позитивних якостей особистості, набуття навичок адекватної поведінки у певних соціальних ситуаціях;
  • відпрацювання організаторських та комунікативних здібностей, що характеризують особу лідера;
  • формування стратегії дій лідерів з перенесення здобутих знань і навичок на актив та весь колектив класу;
  • формування суспільно-громадського досвіду особистості, розвиток, стимулювання, реалізація її творчого потенціалу;
  • формування життєвої компетентності та стимулювання жит­тєвого успіху старшокласників;
  • розвиток творчих рис характеру, а саме: цілеспрямованості, ініціативності, вимогливості, наполегливості, толерантності, винахідливості, оригінальності, готовності до виправданого ризику;
  • залучення учнів до участі у вирішенні трудових, соціально-політичних, моральних потреб суспільства;
  • розвиток світогляду учнів для подальшого формування цивілізаційної компетентності.

2.3. Представники  «Школи лідера» можуть вести будь-яку діяльність, що не суперечить Конституції України та загальнолюдським законам гідності й честі.

IІІ. Організаційна побудова «Школи лідера»

3.1. «Школа лідера» об’єднує учнів незалежно від національності, соціального походження, ставлення до релігії.

3.2. Представники «Школи лідера» живуть законами:

• щирості и відкритості душі;

• чесної поведінки в усіх ситуаціях;

• єдності слова і діла;

• дружби і товариськості;

• турботи і милосердя;

• вміння покладатися у складних ситуаціях на власний досвід, розум, почуття, інтуїцію.

IV. Права і обов'язки членів «Школи лідера»

4.1. Представники «Школи лідера» мають право:

• обирати органи учнівського самоврядування і бути обраними;
  • захищати свою власну позицію в учнівському парламенті;
  • зберігати цілковиту самостійність у своїй організаторській і творчій діяльності;
  • брати участь в усіх творчих справах ;
  • одержувати кваліфіковану методичну, організаційну, консультативну допомогу та підтримку в реалізації своїх ідей та проектів.

4.2. Представники «Школи лідера» зобов'язані:

• дотримуватися вимог Статуту Учнівського самоврядування «Громадянин» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Миколаївської міської ради м. Миколаєва;
  • дбати про поповнення рядів своєї організації;
  • брати участь у реалізації мети і завдань Учнівського самоврядування «Громадянин» Миколаївської.