Розіграш

Міський історико-патріотичний проект «АТО. Перерва на війну…»

Дата: 11 лютого о 15:06, Оновлено 20 квітня о 19:40

Один день із життя мого тата в АТО,

Ключко Максима Володимировича

«Вони – герої»

В рамках міського проекту, мала відбутися зустріч з учасником АТО Димовим Олександром Анатолійовичем. Однак, його виклали до служби. А щоб діти не засмучувалися, він передав відеозвернення до дітей, в якому розповів про його службу.

Кононенко Степан

«Наш тато герой»

(зустріч учнів 4-В та 5-Б класу з Вертегел Євгенієм Миколайовичем)

В рамках міського історико-патріотичного проекту «АТО. Перерва на війну», в колі учнів 4-В та 5-Б класів Миколаївської ЗОШ № 40, пройшла зустріч з учасником АТО, Вертегел Євгенієм Миколайовичем. А також батьком Вертегел Дарії та Вероніки.

Діти з цікавістю слухали розповідь поліцейського (нині працює поліцейським), про нелегкі будні тих, хто служить у зоні АТО. Як нелегко йому там було, не вистачало рідної домівки, родини та донечок.

Під кінець зустрічі учні класу вручили герою дитячі поробки, обереги-мотанки.

Учениця 4-В класу, Вертегел Дарія та

Вертегел Вероніка (учениця 5-Б класу)

«Герої завжди повертаються»

(зустріч з Осокіним Рустамом Миколайовичем)

До учнів 4-В класу Миколаївської ЗОШ №40 завітав батько Осокіна Олега, Осокін Рустам Миколайович, який в даний момент служить під Маріуполем.

Під час зустрічі (напередодні Нового року), діти запропонували відправити воїнам АТО новорічні подарунки: солодощі, чай, каву.

Сюрпризом для бійців будули дитячі листи-подяки, саморобні обереги та колективно складений плакат з побажаннями. Кожна дитина долучилась до цієї акції. А найбільше позитивних емоцій отримав син – Олег. Адже, всі ці теплі дитячі слова були на адресу їхніх батьків!

Ми пишаємось вами, наші воїни-захисники! Ми у Вас віримо!

«Повертайся живим…

Повертайся додому!»

(зустріч учнів 5-В класу з Пурич Максимом Сергійовичем)

В січні відбулася зустріч учнів 5-В класу з учасником бойових дій в зоні АТО – Пуричем М.С.

З болем в очах боєць розповів школярам, що пережив за час проведення в зоні АТО.

Наш Герой, своїм прикладом показав, що не тільки словом можна любити Батьківщину, але і вчинками!

Замковий Максим

«Захисники Вітчизни – вам хвала!»

(зустріч учнів 7-А класу із Жовнірчик Сергієм Васильовичем)

В рамках міського проекту «АТО. Перерва на війну», відбулася зустріч учнів 7-А класу з воїном Ато, татом Жовнірчик Анастасії, Жовнірчик Сергієм Васильовичем.

Він, у 2015 році був учасником бойових дій у зоні проведення АТО, на території Донецької області.

Сергій Васильович розповідав учням про те, як необхідно вміти знаходити розтяжки, щоб вберегтися від пасток бойовиків та врятувати своє життя та життя товаришів. Продемонстрував фото та відеоматеріали з окупованих територій поблизу міста Горлівка. Дуже запам’яталась його розповідь про те, що необхідно робити, щоб полегшити біль та не отримувати шок під час поранення.

Всі учні були у великому захваті від зустрічі з воїном АТО, з цікавістю знайомилися з фотографіями, задавали Сергію Васильовичу запитання та запрошували приходити в гості на класні години все частіше і по можливості.

Жовнірчик Анастасія

«Герої нашого часу»

(зустріч із учасником АТО, Ключко Максимом Володимировичем)

Мій батько, Ключко Максим Володимирович, в грудні 2017 року завітав до мого, 10-Б класу. Аби розповісти про те, чому він пішов до армії та як потрапив у зону бойових дій (у зону АТО).

За той час, доки він був в АТО, тато отримав дві медалі: одна «За жертовність і любов до України», а друга «Учасника АТО».

Коли вони тільки-но пішли на бойові позиції, почався обстріл, і саме тоді, так можна сказати, тато врятував весь екіпаж.

Не дочекавшись приказу, він вивів всі машини з того квадрату, куди були націлені кулі ворогів.

Я пишаюся своїм батьком, і дуже вдячна, що він прийшов до мого класу, що розповів та показав свої нелегкі години, дні в зоні АТО.

З гордістю хочу сказати, що мій тато-герой! Всі, хто захищає нашу Україну, всі вони герої!

Ключко Вікторія, учениця 10-Б класу