Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас

Інформація для абітурієнтів

Дата: 25 лютого о 22:14, Оновлено 9 травня о 23:25

На допомогу випускникам

Дорогі учні та батьки!
Провідний дослідницький заклад вищої освіти Національний університет біоресурсів і природокористування України запрошує випускників навчатися за спеціальністю «Професійна освіта», що визначена Міністерством освіти і науки пріоритетною.

Ректор університету – Станіслав Миколайович Ніколаєнко – відомий державний діяч, міністр освіти і науки України 2005-2007 років, створив необхідні умови для якісного навчання, наукового пошуку і особистісного розвитку студентів.

Більшість студентів на спеціальності «Професійна освіта» навчаються за кошти державного бюджету.

Для педагогічного колективу пропонуємо навчання в магістратурі за спеціалізацією «Педагогіка вищої освіти», а також в аспірантурі.

Просимо ознайомити старшокласників з детальною інформацією про можливості та умови вступу, які додаємо.

завідувач кафедри педагогіки
доктор педагогічних наук Руслан Сопівник
контактний телефон (097) 646-10-02

Шановні батьки, вчителі фізики,

та учні 11 класів!

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова запрошує Ваших учнів 11 класів прийняти участь у Всеукраїнській олімпіаді Одеського національного університету імені І.І.Мечникова з фізики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 10 квітня включно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади (див додаток), а також фотографії розв’язків (написаних від руки) завдань заочного туру (див додаток), що розміщені на сайті http://phys.onu.edu.ua/uk/olimpiady, на електронну пошту phys@onu.edu.ua , або ж листом на адресу: Факультет математики, фізики та інформаційних технологій, вул. Пастера 42, м. Одеса65082, Україна (у цьому випадку бажано надіслати повідомлення на phys@onu.edu.uaабо зателефонувати 0487236302) . Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться 21 квітня за адресою ауд.22, вул. Пастера 42, м. Одеса65082, Україна.

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 “Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти”, Правил прийому до ОНУ учасники другого (очного туру), олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», в Одеськомунаціональному університеті імені І.І.Мечникова.

Участь Ваших учнів в олімпіаді дозволить їм краще підготуватися до ЗНО з фізики та математики, набути впевненості перед важливими вступними випробуваннями!

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті відділення фізики та астрономії ФМФІТ ОНУphys.onu.edu.ua  та за телефоном 048 7236302

Юрій Ніцук,

голова оргкомітету олімпіади