Новини проекту
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Шкільний літопис

Дата: 29 листопада 2017 о 18:57, Оновлено 25 грудня 2017 о 21:24

Школа 40 для нас єдина.
Всі ми тут , як одна родина.

/Files/images/333333.jpg

Миколаївська загальноосвітня школа №40 збудована у 1986 році на 1556 місць і розчинила двері для школярів 
1 вересня 1986 року

ЗАСНОВНИКИ:

 Виконавчий комітет Миколаївської міської ради 
Начальник: Новожилов В. М.
 Управління освіти виконкому
Миколаївської міської ради
Начальник: Реутенко О. О.
 Корабельний районний відділ народної освіти
Завідуючий: Шевченко Л. С.
 БМУ – 10 комбінату « Миколаївпромбуд »
Начальник: Кротенко М. І.
 Директор школи: Захарченко В. Т.

   Миколаївська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №40 розчинила свої двері 01 вересня 1986 року і прийняла в свої обійми 1556 учнів. Школу нині очолює директор – Липунова Тетяна Борисівна, учитель математики вищої категорії, учитель – методист – досвідчений організатор та педагог – новатор.
    Основне завдання діяльності школи – забезпечення особистісного розвитку кожної дитини , формування здатності самостійно здобувати знання впродовж усього життя , готувати людину і суспільство в цілому до життя і діяльності в знаному просторі
   Сьогодні в школі працює 60 учителів, кожен з них постійно підвищує свій професійний рівень , тому серед них: 53% - учителі – вищої категорії, 31% - старших учителів і вчителів – методистів. Педагогічний колектив впроваджує сучасні інноваційні технології навчання і виховання з метою розвитку пізнавального інтересу та підвищення інтелектуального рівня учнів школи
    З 1995-1996 н.р.- в школі діють класи розвивального навчання , кількість яких поступово збільшується. Досвідчені учителі успішно реалізують концепцію розвитку особистості на основі теорії розвивального навчання .
   З 2003 – 2004 н.р. – в школі організовано профільне навчання старшої школи : природничий , філологічний, суспільно-гуманітарний, історичний, математичний профілі.
    З 2009- 2010 н.р.- працюють класи з поглибленим вивченням української мови, математики, біології, фізики, історії. Також організовано допрофільне навчання через систему факультативів та спецкурсів.
Щорічно учні школи беруть активну участь у І та ІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних предметних олімпіад , в Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, в Міжнародних конкурсах з фізики «Левеня», з математики – «Кенгуру», з української мови – «Соняшник», з природознавства « Колосок», в яких займають призові місця. Вокалісти школи ставали неодноразовими переможцями співочих конкурсів «Миколаївські дзвіночки». Призові місця учні посідають в конкурсах екологічних бригад, агітбригад дружини юних інспекторів дорожнього руху, дружини юних пожежних, в літературних конкурсах учнівської творчості, спортивних змаганнях не лише району, але й міста. На базі школи створено історично – краєзнавчий музей з історії Корабельного району та історії ЗОШ №40.
      За роки існування школа дала путівку в життя 1325 випускникам, серед них: 21 медаль « За успіхи у навчанні» ( срібна медаль) та 12 медалей « За особливі успіхи у навчанні» (золота медаль).
    Наші випускники успішно навчаються у ВНЗ України та ближнього зарубіжжя, а також успішно працюють в різних галузях науки, культури, промисловості, сільського господарства, торгівлі, медицини, освіти.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.