Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
Всього 22 людини

Шкільний літопис

Дата: 29 листопада 2017 о 18:57, Оновлено 25 грудня 2017 о 21:24

Школа 40 для нас єдина.
Всі ми тут , як одна родина.

/Files/images/333333.jpg

Миколаївська загальноосвітня школа №40 збудована у 1986 році на 1556 місць і розчинила двері для школярів
1 вересня 1986 року

ЗАСНОВНИКИ:

 Виконавчий комітет Миколаївської міської ради
Начальник: Новожилов В. М.
 Управління освіти виконкому
Миколаївської міської ради
Начальник: Реутенко О. О.
 Корабельний районний відділ народної освіти
Завідуючий: Шевченко Л. С.
 БМУ – 10 комбінату « Миколаївпромбуд »
Начальник: Кротенко М. І.
 Директор школи: Захарченко В. Т.

Миколаївська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №40 розчинила свої двері 01 вересня 1986 року і прийняла в свої обійми 1556 учнів. Школу нині очолює директор – Липунова Тетяна Борисівна, учитель математики вищої категорії, учитель – методист – досвідчений організатор та педагог – новатор.
    Основне завдання діяльності школи – забезпечення особистісного розвитку кожної дитини , формування здатності самостійно здобувати знання впродовж усього життя , готувати людину і суспільство в цілому до життя і діяльності в знаному просторі
   Сьогодні в школі працює 60 учителів, кожен з них постійно підвищує свій професійний рівень , тому серед них: 53% - учителі – вищої категорії, 31% - старших учителів і вчителів – методистів. Педагогічний колектив впроваджує сучасні інноваційні технології навчання і виховання з метою розвитку пізнавального інтересу та підвищення інтелектуального рівня учнів школи
    З 1995-1996 н.р.- в школі діють класи розвивального навчання , кількість яких поступово збільшується. Досвідчені учителі успішно реалізують концепцію розвитку особистості на основі теорії розвивального навчання .
   З 2003 – 2004 н.р. – в школі організовано профільне навчання старшої школи : природничий , філологічний, суспільно-гуманітарний, історичний, математичний профілі.
    З 2009- 2010 н.р.- працюють класи з поглибленим вивченням української мови, математики, біології, фізики, історії. Також організовано допрофільне навчання через систему факультативів та спецкурсів.
Щорічно учні школи беруть активну участь у І та ІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних предметних олімпіад , в Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, в Міжнародних конкурсах з фізики «Левеня», з математики – «Кенгуру», з української мови – «Соняшник», з природознавства « Колосок», в яких займають призові місця. Вокалісти школи ставали неодноразовими переможцями співочих конкурсів «Миколаївські дзвіночки». Призові місця учні посідають в конкурсах екологічних бригад, агітбригад дружини юних інспекторів дорожнього руху, дружини юних пожежних, в літературних конкурсах учнівської творчості, спортивних змаганнях не лише району, але й міста. На базі школи створено історично – краєзнавчий музей з історії Корабельного району та історії ЗОШ №40.
      За роки існування школа дала путівку в життя 1325 випускникам, серед них: 21 медаль « За успіхи у навчанні» ( срібна медаль) та 12 медалей « За особливі успіхи у навчанні» (золота медаль).
    Наші випускники успішно навчаються у ВНЗ України та ближнього зарубіжжя, а також успішно працюють в різних галузях науки, культури, промисловості, сільського господарства, торгівлі, медицини, освіти.