Про проект

about

Проект впевнено працює в галузі інформаційних послуг України вже п'ятий рік поспіль,безкоштовно створюючи сайти для всіх навчальних закладів України. За цей час нами було проведено декілька освітніх конференцій, понад сотню навчальних програм підвищення кваліфікації,та безліч презентацій. Від МОН України отримані грифи на використання ресурсу та програм підвищення кваліфікації. Ми вважаємо, що в сучасних реаліях життя, у кожної людини повинна бути можливість повноцінно працювати в мережі, швидко та безпечно отримувати доступ до будь-якої інформації. Тому наша мета надати можливість працювати онлайн всім навчальним закладам без обмежень. Розміщуючись на нашій платформі, школа отримує повноцінний сайт та електронні журнали, батьки та учні - миттєвий доступ до щоденників, новин та спілкування між собою.

Кількість користувачів платформи

Кількість шкіл, якi користуються платформою

Кількість міст які підключені до платформи

Безкоштовно

На платформі ви можете створити сайт, розмістити інформацію про навчальний заклад,сформувати повноцінний архів документів, навчальних матеріалів та фотографій. Кожен користувач має власний кабінет з відповідними правами доступу до контенту сайту, вся приватна інформація про користувачів надійно захищена. Оцінки, домашні завдання, новини шкільного життя - все це зручно та своєчасно у вашому смартфоні, пк або планшеті. Наразі з нами співпрацюють понад 2,5 мільйона користувачів.

Підключити школу

news news
blog
Чи повинні автомобілі служби таксі проходити техогляд?

blog
Магазин подарунків Uamade – місце куди варто заходити не тільки напередодні свята

blog
Shelly.ua – косметика для професіоналів манікюру та педикюру